Yurtdışına bir ihracat daha…
Bugüne kadar Amerika Birleşik Devletleri, Azerbaycan, Türkmenistan, İran, Irak, Suriye, Mısır, Kazakistan ve Bulgaristan’a çok sayıda gıda ve kimya sanayinde kullanılan proses cihazları ve sistemleri ihraç eden firmamız, Romanya’da kurulu SC Gabros Prod Srl firmasının kimya tesisi için proses cihazları ve pompalar üretmek üzere sözleşme imzaladı.

Oktay Akdeniz Frimpeks Kimya’ya teknik danışman olarak atandı.
Genel müdürümüz Oktay Akdeniz, sektörünün önde gelen kimya tesislerinden Frimpeks Kimya ile teknik danışmanlık anlaşması imzaladı. İstanbul ve Çorlu tesislerinde üretim faaliyetlerini sürdürmekte olan Frimpeks Kimya’da, mevcut proseslerin iyileştirilmesi, modernizasyon çalışmaları ve yeni projelerde, güvenilir ve enerji verimliliği yüksek uygulamaların gerçekleştirilmesi için Oktay Akdeniz’in bilgi ve tecrübelerinden faydalanılacaktır.

Free pompalarımızın ihracatı devam ediyor.
Türkiye’nin ilk ve tek kompakt gövde yapısı ile zor şartlarda problemsiz çalışacak santrifüj pompası, Free Pompalarımız, Romanya’ya da ihraç edilmek üzere sözleşme imzalanmıştır. Müşterilerimizden gelen çok olumlu geri bildirimler, ürün çeşitliliğimizi arttırmamız hususunda bizleri motive etmektedir.

Ex-proof üretim sahasını başarı ile teslim ettik.
Frimpeks Kimya’nın Çorlu tesislerinde üstlendiğimiz ex-proof üretim sahası projemizi teslim ettik. Reaktörler, karıştırıcılar, depolama tankları, ısıtma ve soğutma grupları, pompa grupları, buhar ve kondens devreleri, çelik konstrüksiyon ve platform işleri, tam otomatik kontrol sistemi ve odası, ex-proof ortam şartlarını sağlayacak şekilde uzman kadromuzla inşa edilerek teslim edilmiştir.

© Copyright 2015 Akdeniz Makina Ltd. Şti.

  +90 216 399 99 57 (pbx)   |     info@akdnz.com


This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content