Telefon Numarası

+90 216 399 99 57

Çalışma Saatleri

Pzrt: 8.30-18.00 Cu

Email Adresi

info@akdnz.com

PASLANMAZ ÇELİK SANTRIFUJ POMPALAR(FREE PUMPS)

PASLANMAZ ÇELİK SANTRIFUJ POMPALAR(FREE PUMPS)

Türkiye’de ilk ve tek olarak hassas döküm ve hassas yüzey işleme işlemleri ile üretmekte olduğumuz santrifüj pompalarımız, Free Pumps markası ile yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerimize sunulmaktadır.
Özel fan ve kapak tasarımı ve düşük toleranslarla CNC tezgâhlarda işlenen pompalarımız, açık fanlı tasarıma sahip emsallerinden çok daha yüksek verimle çalışır.

Sıcaklık ve kavitasyon risklerinden dolayı zor çalışma şartlarının bulunduğu evaporatör vakum altı uygulamalarında yüksek verim ve problemsiz çalışma ömrü sağlanmaktadır. Kompakt tasarımı sayesinde zor çalışma şartlarında uzun yıllar verimli ve problemsiz çalışmasını devam ettirir.
Üretim yelpazemizde henüz bulunmayan pompalar için her biri kendi alanında Dünya lideri konumundaki iş ortaklarımızla sizlere çözüm üretebilmekteyiz.
Gıda, kimya ve ilaç endüstrilerinin hijyenik akışkan transferi uygulamaları için santrifüj pompalar, dişli pompalar, lobe pompalar, dozaj pompaları, havalı diyafram pompalar ve toz karıştırma üniteleri hizmet yelpazemizde bulunan ürünlerdir.