Akdeniz Makina Ltd. Şti., sahip olduğu ileri seviyedeki tasarım, üretim ve danışmanlık tecrübelerinin vermiş olduğu itici güçle, 2005 yılında Oktay Akdeniz tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren özellikle gıda sektöründe ihtiyaç duyulan hijyenik ekipmanların tasarım ve üretim faaliyetleri devam ettirilmiş, yüksek kalitede, güncel teknolojiye sahip olarak üretilmiş proses cihazları, son kullanıcılara ve sektörün önde gelen üreticilerine müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sunulmuştur.

2006 yılında Akdeniz Makina yine bir ilke imza atmış, yüksek sıcaklık ve vakum şartlarında istenen performans değerlerinde problemsiz çalışacak, kompakt yapıya sahip Türkiye’nin ilk ve tek hassas döküm gövdeli, komple paslanmaz çelik santrifüj pompalarını üretmeye başlamıştır. Halen 100’ün üzerinde pompa Türkiye’nin önde gelen tesislerinde güvenle kullanılmaktadır.

Tasarım, üretim ve satış faaliyetlerini başarı ile sürdüren firmamız, sahip olduğu uzman kadrosu ile hızlı ve güvenilir bir şekilde satış sonrası destek, planlı bakım ve onarım hizmetlerini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Gıda sektöründe edinilen tecrübelerin ışığında 2008 yılından beri firmamız kimya tesisleri için de proses cihazları üretmeye, anahtar teslim projeler gerçekleştirmeye başlamıştır.
.

© Copyright 2015 Akdeniz Makina Ltd. Şti.

  +90 216 399 99 57 (pbx)   |     info@akdnz.com


This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content