Telefon Numarası

+90 216 399 99 57

Çalışma Saatleri

Pzrt: 8.30-18.00 Cu

Email Adresi

info@akdnz.com

Çözüm Ortaklarımız

Yakacık Valf

1966 Yılında İstanbul Kartal’da üretime başlamış olan Yakacık Valf, uzun yıllar özel lisans ile en üstün kalitede vana üretimi yapmıştır. Bu sure zarfında edindiği üretim ve uygulama tecrübesi ile sanayinin ihtiyacı olan çeşitli vana ve akış kontrol ürünlerinin imalatı ve satışını gerçekleştirmiştir.
Edinmiş olduğu bu bilgi ve tecrübe ışığında tescilli YAKACIK markası ile üretim ve satışlarına devam etmektedir. Tasarım, AR-GE, modelhane, maçahane, dökümhane, kalite laboratuvarı, talaşlı imalat, montaj, boyahane ve test istasyonları ile imalat ve kontrol ünitelerinden oluşan entegre bir tesistir.
Pik döküm, sfero döküm, çelik döküm ve paslanmaz çelik dökümden armatürler seri olarak üretilmektedir. YAKACIK Valf A.Ş. yarım asıra yaklaşan tecrübesiyle, üstün kalitesi ve teknik servis anlayışıyla yanınızda olmaya devam edecektir.
Detaylı bilgi için

Forbes Marshall, MaxVal

orbes Marshall, buhar sistemleri ve proses kontrolü uygulamalarında sahip olduğu 70 yılı aşan deneyimi, geniş ürün yelpazesi, modern üretim tesisleri ve uzman kadrosu ile endüstriyel uygulamalarda proses verimliliği ve enerji geri kazanımı konularında lider bir firmadır.
Dünya genelinde 50 ülkede kendi ofisi, 5 üretim tesisi, geniş ürün yelpazesi ile buhar sistemleri ve proses kontrolünde müşterilerine sistem çözümleri sunabilen, verimlilik artışı, enerji geri kazanımı çalışmaları ile çevresel etkileşime de katkı sağlayan global bir firmadır.
Ar-ge departmanı ve sahip olduğu bilgi birikimi ile sürekli olarak güvenilir ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemiş olan yenilikçi, güvenilir bir firmadır.
Detaylı bilgi için

Escon

Türkiye’nin ilk enerji verimliliği danışmanlık şirketi ESCON, endüstriyel işletmelerin kaliteden ödün vermeden, maksimum verimlilik ile minimum enerji tüketimine ulaşmaları için Danışmanlık, Enerji Etüt Hizmetleri, Sistem Çözümleri, Eğitim, Çevre ve Proje Finansmanı konularında çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Amacı, enerji verimliliği alanındaki en son gelişmeleri takip ederek en ileri teknolojileri Türk sanayisinin hizmetine sunmak, enerji verimliliği alanında Türkiye’yi dünyanın önde gelen ülkelerinden biri konumuna getirmektir. ESCON, konusunda tecrübeli uzman mühendis kadrosu, saygın uluslararası partnerleri, yurtiçi ve yurtdışında başarıyla gerçekleştirdiği yüzlerce proje ve referanslarıyla işletmeniz için en doğru çözümü sunmaktır.
Detaylı bilgi için

Lowara, İlpa

Dünyanın önde gelen teknoloji ve sanayi kuruluşlarından ITT Corporation, 3 ana faaliyet kolundan biri olan “Akışkan Teknolojileri” bölümünü ayrı bir şirkete dönüştürerek, 2011 yılında, Xylem’i (XYL) kurdu.
Xylem’in önde gelen pompa markalarından biri olan İtalya merkezli Lowara (www.lowara.com) , firmanın "Konut ve Ticari Su" bölümünün yönetim birimi olarak 2004 senesinden bu yana faaliyet göstermektedir. 40 yıldan fazla süredir pompa ve su teknolojileri konusunda uzmanlaşarak üretimini, ürün gelişimini ve dağıtımını en üst seviyeye taşımak için çalışan Lowara, 2014 yılı itibariyle, ticari ve endüstriyel pazarda yüzyıla yakın zamandır faaliyet gösteren, çok kademeli pompanın ve Hydrovar’ın mucidi Avusturya merkezli Vogel markasını da bünyesine katmıştır.
Pompa ve su teknolojilerinde uluslararası bir standart oluşturmak amacıyla ürünlerin teknolojik yapılarını sürekli geliştirmek ve daha üstün tasarımlı ve yeni ürünleri bünyesine katmak için yatırımlar yapan Lowara, Türkiye'de İlpa Su Tekonolojileri Ticaret A.Ş. firmasının güvencesi ile standartların üzerinde ürün ve servis hizmeti sunarak bir değer yaratabilme misyonu ile hareket etmektedir.
Detaylı bilgi için

Netpomp

NET Makine Sanayii, 1993 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana, sanayinin farklı alanlarında kullanılmak üzere farklı özellikte ve modelde pompa tasarlamakta ve üretmektedir. Ürün seçimi ve üretimi konusunda deneyimli kadrosu ile sanayi kuruluşlarına müşteri odaklı hizmet sunmaktadır.
Birçok sektörde kullanılan farklı akışkanlar, dayanıklılık, viskozite, parlaklık, sıcaklık, basınç, tane, kirlilik, aşındırma gibi farklı özellikler taşıdığından, ürünlerin bu özelliklerini dikkate alarak her akışkan türü için, o türe özgü pompa tasarlanmakta ve ürün gamı sürekli genişletilmektedir. NET Makine, Helis Dişli Pompalar, Yüksek Basınçlı Dişli Pompalar, Rejeneratif Pompalar, Sirkülasyon Pompaları, Vorteks Pompalar, Filtre ve Emniyet Valfleri üretmektedir. Üretmekte olduğu pompalar, gıda, tekstil, boya, temizlik, enerji, demir-çelik, kimya, madencilik vb sektörlerde güvenle kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için

Armaturen, Ayvaz

60 yılı aşkın tecrübesi ile kontrol vanaları, kesme vanaları, buhar cihazları üretiminde uzmanlaşmış olan Alman menşeili firma, Türkiye’nin vana sektöründeki lider firması AYVAZ A.Ş. tarafından satış ve satış sonrası destek hizmetleri sunulmaktadır.
Dökme demir, sfero döküm, çelik döküm ve paslanmaz çelik gövdeli 2-yollu, 3-yollu kontrol vanaları, termostatik vanalar, kendinden etkili basınç düşürücüler, aşırı basınç kontrol vanaları, yüksek performanslı 3-eksantrik kelebek vanalar, aktüatör, kontrolör ve pozisyonerleri ile proses parametrelerinin kontrolünde kullanılacak geniş bir ürün yelpazesini yüksek kalitede üretmektedir.
Detaylı bilgi için